چطور دندانهایتان را با زردچوبه سفید کنید!

چطور دندانهایتان را با زردچوبه سفید کنید!

منشور – داشتن دندان های زرد بخصوص هنگام خندیدن بسیار ناخوشایند است و برای کسانی که به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند سفیدی دندانها نقش مهمی دارد. در این مطلب با یک روش بسیار ساده می توانید دندانهای زرد خود را به سفید تبدیل کنید. شاید خیلی تلاش کرده اید تا دندان های خود را سفید کنید اما نتیجه نگرفتید و یا هزینه سفید کردن آنها در دندان پرشکی بسیار بالا است. در صورتی که دندان از درون خود تغییر رنگ داده باشد دیگر چاره ای جز مراجعه به دندان پزشکی و لمینت کردن آن نخواهید داشت ولی اگر زردی دندان ها سطحی باشد چرا یک راه ساده تر را امتحان نکنید پس معطل نباشید و دندان های خود را درخشان کنید و از لبخندتان لذت ببرید. از طرفی این روش کاملا طبیعی بوده و اصلا برای دندان ها ضرری ندارد.

روش اول

مواد لازم: پودر زردچوبه

طرز کار: قبل از هر چیز باید ذکر کنیم که برس مسواک به رنگ زرد تغییر می کند ولی در عوض دندانهایتان سفید می شود.

۱- دهان و مسواک خود را بشوئید و مسواک را درون ۱/۸ قاشق چایخوری پودر زردچوبه بزنید و سپس دندانها را بطور عادی مسواک کنید اما با این تفاوت که بلافاصله پس از اتمام شستشو ندهید و بگذارید زردچوبه روی دندانها برای ۳ تا ۵ دقیقه بماند تا تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید.

۲- دندانها را شستشو دهید و سپس بار دیگر با خمیر دندان مسواک بزنید و بشوئید و چنانچه زردی دور دندانها دیدید دوباره مسواک کنید تا کاملا برطرف شود و در پایان مشاهده میکیند دندانهایتان نسبت به قبل درخشان تر و سفید شده اند.

۳- تکرار این کار به دفعات تاثیر بیشتری در سفیدی دندانها خواهد داشت.

روش دوم

مواد لازم: ۱/۴ قاشق چایخوری پودر زردچوبه – ۱/۸ قاشق چایخوری روغن نارگیل

طرز کار: پودر زردچوبه و روغن نارگیل را مخلوط کرده و روی مسواک میزنیم و ادامه کار مانند روش اول است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*